08 Ekim 2015

Türk Telekom ve Superonline'ın Sorumsuzluğu!

522 827 54 no.lu Superonline üyesiyim. Taşınma nedeniyle nakil talebinde bulunduk, 7 iş günü içinde gerçekleşeceğini söylediler, 1 ay oldu hiçbir ses soluk yok. Her gün Müşteri Hizmetlerini aramama rağmen sürekli süreciniz devam ediyor dediler. Sadece dün bir Müşteri Hizmetleri Yetkilisi boş port olmadığı için internetiniz bağlanmıyor dedi.

Ankara'nın göbeğinde Cumhurbaşkanlığı Sarayının orada nasıl boş port olmaz? Bunun üzerine Türk Telekom'u aradım, ofislere gitmeniz gerekiyor dediler, sanki boş insanlarız, o zaman niye çağrı merkezi var. Her iki firmayı da mahkemeye veriyorum, bu işin peşini bırakmayacağım, bu kadar sorumsuzluk olmaz, 193 TL cayma bedeli de cabası.

Yasemin 291 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2015

    Sayın Yasemin Burcu Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön