06 Mayıs 2013

Türk Telekom Vaadedilen Kampanya Gerçekleşmedi!

Eşim üzerine kayıtlı olan ev telefonumuz ile ilgili abonelik süremiz dolduğunu bildirmek için 1 hafta öne tekrar abone merkezinden bir telefon gelmiştir.Abonelik süremizin dolduğunu ve tekrar uzatmamız halinde yeni yapılan bir kampanyadan faydalanabileceğimizi bildirmişlerdir.Söz konusu kampanyadan faydalanmak için onay verdik fakat halen bu kampanyadan faydalanamadığımız belirtmek isteriz.Bu konu ile ilgili olarak kendilerinin vermiş oldukları sözü tutmalarını aksi halde aboneliğimiz bitireceğimizi belirtmek isterim.

Fırat 89 Okunma

Cevaplar

  • Fırat11 Mayıs 2013

    Yazmış olduğum şikayete Türk Telekom Halen Tarafıma dönüş yapmamıştır.Ben buradan şikayetimi belirttim ,ayrıca bir de kendilerinin sosyal medyasından ayrı bir şikayet açacak değilim.Bana ulaşmadıkları sürece bu şikayet devamlı olarak burada güncellenecektir.Kendileri Kurumsal bir firma olmalarına rağmen müşteri ilişkileri kocaman bir sıfır puan almıştır benden.Kendileri ile ilgili puanlama çizelgesinde aldıkları tüm notlar ( 0 ) Sıfır olarak tarafımdan değerlindirmeye alınmıştır.

  • Fırat07 Mayıs 2013

    Sayın Telekom yetkilisi ,söz kousu olan irtibat telefonum her daim açıktır.Tekrar ulaşmayı denerseniz konuyu size detaylı olarak anlatırım.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Fırat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön