20 Şubat 2016

Türk Telekom Uygun Mobiye Ödenen Tutar!

Uygun. Mobi. Uygun. Mobi Haksız Kesilen 56 TL. Hangi bankadan kaç bin TL kredi alabilirsin öğrenmek için tıkla http//uygun. Mobi/land/ diye bir link geldi, tıkla öğren dedi. Tıkladım meblağ yazdım, arkasından üyeliğiniz tamamlanmıştır hattınızdan 56 TL Avea mobil ödeme servisinden faturanıza yansıyacak diye mesaj aldım!

Bu mesaj bana gelirken ücret karşılığı olduğu belirtilmedi ve ayrıcana diğer mağazalarda Avea mobil ödemelerinde şifre kod gönderiliyor kodu girince Avea onay veriyor kesilen bu ücretin tarafıma yatırılmasını aksi takdirde savcılık ve tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

Ayten 951 Okunma

Cevaplar

  • Ayten17 Şubat 2016

    Ayrıca bu konu ile ilgili Avea 500 No.. lu telefonu aradığım zaman benim onayım ile bu tutar ödendi deniliyor. Bunun karşılığında ne hizmeti veriliyor ben sonuç itibari ile bi hizmet almadım peşinden iptal yazıp gönderdim ama hemen faturaya yansitiyorlar. Egerki bu işlem sonuçlanması ise hem Avea ya hem de uygun mobi ye haksız kazanç sağladıklarından dolayı dava açacağım. Bu haksız yere para alınmasına Avea nin göz göre göre ok lemesi firmaya olan güvenimi yerle bir etti. Acil çözüm bekliyorum. Ben bu tutarı ödemek istemiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön