04 Nisan 2013

Türk Telekom Üyelik İptali!

Telekom aboneliğini aynı adreste oturan kardeşim iptal ettirdi. Bir iki gün sonra kampanyalı bir tarifeden 12 ay taahhütle ben abone oldum. Ertesi gün akşam kardeşimi arayarak aboneliğini devam ettirmesi halinde kampanyalı olarak yararlanmaya devam edeceğini söylemişler. Kardeşim benim zaten yeniden abone olduğumu söyleyince -olsun biz onun aboneliğini iptal ederiz sizin adınıza yeniden taahhüt alırız. demişler.

Bunun üzerine kardeşimde onay vermiş ve aboneliğini yeniden aktif hale getirdiler. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda böyle birşey mümkün değil ama değerlendirelim dediler 3 defa kendileriyle irtibata geçtim. Telekom il müdürlüğüne başvurdum ama hala cevap alamadım.

Sinan 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön