17 Mayıs 2013

Türk Telekom Üyelik Bilgilerimin İzinsiz Aktarılması!

216368**** nolu telefonum Türk Telekom tarafından hizmet almakta iken TurkNet firmasından fatura edilmektedir haberim olmadan Turknet firmasına aktarılmış Türk Telekom'la yapmış olduğum sözleşme iptal edilmiştir sözleşmeli olarak aldığım notebook bedeli de peşin olarak tahsil edilmek istenmektedir.

Bilgilerimin izinsiz paylaşılması ve 36 ay vadeli olarak aldığım bilgisayar ücretinin tamamının istenmesinden dolayı şikayetçiyim bu konudaki haklarımı yasal yollardan arayacağımı bildirmeme rağmen imzalı sözleşmenin ellerinde olduğunu kredi kartıma 6 ay vade yapabileceklerini bildirmişlerdir benim talebim Türk Telekom'daki üyeliğimin aynen devam etmesi olup kabul etmemişlerdir.

Dilek 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Dilek Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön