06 Şubat 2014

Türk Telekom Umursamaz Davranıyor!

Daha önce de bir şikayette bulunmuştum ama Türk Telekom yetkilileri bana klasik bir cevap vererek sorunu çözmüş gibi davranma kararı vermiş olacak ki o cevaptan sonra herhangi bir haber alamadım.

Bana ilgili birime sorun aktarıldı bilgisi verildi ama ilgili birim nedense hala bir sonuç üretemedi.
1-9263880341 şikayet numarası üzerinden defalarca kez yeni kayıtlar oluşturmama rağmen geri dönüş sağlanmadı.

Gelip bir kutuyu bağlamak ne kadar zor olabilir ? Neden bu kadar uzun sürüyor? Hem sektörü ele geçirmişsiniz hem de hizmet vermiyorsunuz!

Tolga 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Tolga EVRAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön