11 Kasım 2014

Türk Telekom Ücretlendirme Sorunu!

Nakil işlemi yaptırmak istemiştim. Nakil işlemi ilettikten sonra gelen ekipler binada gerekli sistemin olmadığını başvuruda bulunmam gerektiğini söyledi. Gerekli işlemin uzun süreceğini söylemelerinden dolayı hattımı ve ADSL imi dondurdum. Bugün elime gelen bir faturayla dondurma süresince hattıma ücret yansıtılmış ve ödemezsem yasal işlem uygulanılacağını bildirmişler.

6 ay kullanmadığım hattım boyunca defalarsa ADSL'inizden memnun musunuz diye arayan arkadaşlara hattı kullanamadığımı söylediğimde bana form oluşturduklarını geri dönüş sağlanacaktır denilmiştir ve hiç bana geri dönülmemiştir. Kullanmadığım hattıma neden ücret ödeyeyim? Ayrıca bir işlem bu kadar sürer mi?

Mustafa 183 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön