30 Temmuz 2013

Türk Telekom Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

Aralık 2012 tarihinde kayseri ilinde 3'lü paket(İnternet-telefon-tivibu) kampanyasına müracaat ettim, Tivibu sistemine kaydım yapılmasına rağmen evime sistem kurulmamıştır. Bu durumu müracaat ettiğim bayiye bildirmeme rağmen bayi beni müşteri hizmetlerine yönlendirmiş, müşteri hizmetleride 3 kere şikayet kaydı açmasına rağmen bir sonuç alamadım.

En son müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede kampanyanın sona ermesinden dolayı ilgili kampanya sayfasına giriş yapamadıklarını ve Türk Telekom Ana Merkezine müracaat etmemi söylemiştir. Ana Merkeze müracaat sonucunda ilgileneceklerini söylemelerine rağmen halen bir gelişme olmamıştır. 7 aydır parasını ödediğim hizmeti alamıyorum.

Tolga 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön