15 Ekim 2016

Türk Telekom Tivibu 2 Yıl Taahhüde Rağmen Geçen Seneki Kanalları Kapattı!

Önceki yıllardan kalan aboneliğime 2015 yılı Mayıs ayında Tivibu + paketine (maxi paket sanırım) 2 yıllık taahhüt vererek devam ettim. Ancak geçen yıl izlediğim (2015 yılı) spor kanalları, şampiyonlar ligi, belgesel kanalları vs. Yani en çok izlediğim kanallar Tivibu tarafından bana bilgilendirme yapılmadan kapatılarak taahhüt vermeme rağmen mağdur edilmiş bulunmaktayım. Konuyu müşteri hizmetleri ile görüştüm, 251** sicil nolu S*** Bey adındaki kişi ile ancak tarafıma yeterli bilgilendirme yapılmadı.

Mağduriyetimin giderilmesi için ücretsiz fesih talep ettim. 600 TL para istediler. Bana haksızlık yapılarak Tivibu haksız kazanç sağlamaktadır. Ben iki yıl taahhüt verdiğim halde paketimde olan kanallar ertesi yıl bilgi verilmeden üstelik aynı paraya değiştiriliyor.
Ödediğim ücretin karşılığını hizmet olarak alamıyorum. Ben ücretsiz sözleşme feshi talep ediyorum. Çıkarcı politikanızı kınıyorum...

Salih 336 Okunma

Cevaplar

  • Salih18 Ekim 2016

    Taahhüt verdiğim süre zarfında ne paket içeriği ne de fiyatın değişmemesi gerekir. Tivibu taahhüt şartlarına uymayarak fiyatı arttırıp kanalların çoğunu kapattı. Haksiz kazanç sağlamaktadir. tüketici haklarına verdim, BTK kuruma yazdım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön