23 Ocak 2014

Türk Telekom Telefonumda Çevir Sesi Yok.

3 ay öncesine kadar bulunduğum bölgede elektrik kesintilerine ilaveten dsl telefon kesintileri olmaktaydı. Son 1 buçuk aydır internetim mevcut olmasına rağmen ev telefonumdan çevir sinyali alamamaktayım. Faturalarımı ödememe rağmen arama yapamıyor, aramalara da cevap veremiyorum. Mevcut sorunun düzeltilmemesi halinde telefon hattımı kapattırmayı düşünüyorum.

Serhat 63 Okunma

Cevaplar

  • Serhat01 Şubat 2014

    Değiştirmiş olduğum şu anki mevcut numaram an itibari ile güncel olmakla beraber [email protected] adresine mail atmama rağmen şahsıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. İlgilenmeniz rica olunur.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Serhat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön