11 Kasım 2013

Türk Telekom Telefonum Kesik Sorunum Giderilmedi!

232 33*** Abone no'lu telefonum, 07.11.2013 tarihinden beri kesik. Telefonum kesik olduğundan, internet hizmetinden de yararlanamıyorum. Yol çalışması yada benzeri bir sebepten dolayı kesik olduğunu sandığım bu arıza, sokağımızda (6399.sokak) bulunan diğer konutlarda da vardı ama aynı günün akşamı giderildi.

3 gündür telefon ve internet hizmeti alamıyorum ve arıza kaydı oluşturmam sonuç vermiyor ve Türk Telekom geri dönüş yapmıyor. Mağduriyetimin giderilmesi için, Türk Telekom yetkililerinden gereğini yapmasını istiyorum.

Selma 39 Okunma

Cevaplar

  • Selma 11 Kasım 2013

    07.11.2013 tarihinde kesilen telefon ve internetim, Sikayetvar.com sitesine sorunu yazmam sonucu, 5. gününde çözümlenmiştir. Sikayetvar.com sitesi yetkililerine teşekkürlerimi sunarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Selma DEMİR , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön