28 Mart 2014

Türk Telekom Telefonum Çalışmıyor!

Ev telefonumu yaklaşık 1 yıldır kullanamıyorum. Kullanıp kullanmadığımı son 1 yıldır yapılan ses trafiğine bakarak tespit edebilirsiniz. İnternet bağlantım var olup, telefondan çevir sesi duymuyorum. Arkadaşım müşteri hizmetlerini aramamı söyledi. Aradım ve sorunun bizden kaynaklı olduğunu söylediler.

Arıza kaydı oluşturmadan yapılan kontroller. Telefon cihazı değiştirildi. Ankastre ye kadar gelen kablo sağlamlık kontrolü yapıldı. Kablo sorunlu olsa internette çalışmaz. Splitter değiştirildi. Hattı sağlam bir komşuda kontrol edildi. Türk Telekom'un teknik ekipleri gelsin (santralden kontrol etmesinler) bina girişinde telefonun çalıştığını göstersinler. Geriye dönük ödediğim faturaların tarafıma iadesini istiyorum.

Emre 49 Okunma

Cevaplar

  • Emre28 Mart 2014

    Gerekli bilgilendirmenin ilk aşaması yapıldı.İlerlenen sürecin tarafıma aktarılmasını rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2014

    Sayın Emre Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön