Türk Telekom Telefonum 6 Aydır Görüşmelere Kapalı!

Tarık E. |

Ev Telefonum yaklaşık 5-6 aydır görüşmelere kapalı ve bu arıza durumu hala giderilmedi. Herhangi bir eksik ödeme veya borçtan dolayı bir kapanma söz konusu değil. Bu Türk Telekom'dan kaynaklı bir sorun biliyorum.

Görüşmelere kapanması bir yana bu sefer Adsl hattı da 10 gün önce gitti. Superonline'dan almış olduğum internet servisimi Türk Telekom'un hattından dolayı internete bağlanamıyorum.

Superonline fırmasını geçen hafta aradım. Sorunu birde kurumsal olarak karşı tarafa yani Türk Telekom'a iletmesi ve çözülmesi noktasında yardımcı olunmasını istedim. Ancak sorun hala giderilmedi. Sorun alt yapı ise bölgemde diğer kullanıcılar komşum internete girerken neden ben giremiyorum?

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  13:19

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.