20 Eylül 2013

Türk Telekom Telefonlarımız Hala Kesik!

16. 09. 2013 tarihinden itibaren kesik olan telefon hattımız, aynı günün akşamı saat 22. 00 gibi arıza kaydı açtırmama rağmen herhangi bir çözüme kavuşturulamadı. Halen kesik olan hattımızla ilgili genel bir arızanın olduğu söylendi ve bunun tam olarak ne olduğu ile ilgili bilgilerinin olmadığı bildirildi.

Bu süre içinde 4-5 kez aramam ve her defasında bana arayıp bilgi verileceği söylendi ancak hiçbir şey yapılmadı.

Ayrıca 4 gündür telefonlar kesik (evimin oldu bölgede) ve bununla ilgili hiç bir bildirimde bulunulmadı. Bilişim çağında böyle bir kesinti kabul edilebilir bir şey değil. buna bağlı olarak internet ve güvenlik hizmeti de alamıyorum. Olabilecek tüm sorunlardan Türk Telekom sorumludur.

Ertan 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Ertan Durmaz, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri ve Bayileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön