02 Aralık 2013

Türk Telekom Telefonlardan Çevir Sesi Gelmiyor!

Yaklaşık 1 haftadır telefonlardan çevir sesi gelmiyor. Her iki numarada dışarıdan arandığında telefon çalıyor gözüküyor ama telefonlarda hiçbir ses yok. Her iki telefon numarası da aynı anda gitti. İnternetim kesilmemesine rağmen telefon hiçbir şekilde çalmıyor ve arayamıyoruz. Aynı sorun dayımların telefonunda da var.

İki farklı telefonunda aynı zaman içinde gitmesi tesadüf olamaz. Telefonun ek yapılan kablolarını kontrol ettirdik tüm ek yerleri ayriyeten telefona bağladık ama telefon yine çalışmadı. (Başka telefonda denedik) telefon ve eve gelen kablolarda bir sorun yok bu sorunun Türk Telekom kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Arıza kaydı bıraktık sorun yok dediler. Biraz ilgi gösterin. Kablolarda sorun yok.

Hamit 6.624 Okunma

Cevaplar

  • Hamit'in Teşekkür Mesajı03 Aralık 2013

    Sorunumun çözüldüğünü söylemek isterim. Teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın Burak Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön