18 Haziran 2014

Türk Telekom Telefon ve İnternet Kesintileri Devam Ediyor!

TTNET ve Türk Telekom'a bundan önce telefon ve internet kesintileriyle ilgili birçok şikayet yolladım.İstikrarlı bir biçimde de yollamaya devam edeceğim.Girişte kendimi başarılı bir şekilde ifade ettiğime inanarak gelişmeye doğru bir geçiş yapıyorum.

Dünden beri düzenli aralıklarla ya internet ya da telefonda kesintiler oluyor.İkisinin bir arada aktif olduğuna rastlayabilmiş değilim iki gündür.Bunun artık bir örüntü olduğunu düşünmeye başladım.Mesela şu an internet aktif telefon çalışmıyor.Gerçekten arızalarınıza hayran kaldım fakat daha fazla hayran olma isteği içimde yok.Bu yüzden bir çözümünü bulun bu işin.

Hasan 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2014

    Sayın Hasan Can Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön