04 Nisan 2013

Türk Telekom Telefon ve İnternet Bağlantısının Olmaması!

Diyarbakır Unatlar FORD servisi kurumsal olarak aşağıda belirttiğimiz sabit hatları kullanmaktadır. Fakat son 6 aydır telefon bağlantımız gidip gelmektedir. Bununla beraber internet bağlantımız da ağır işleyip sürekli olarak gidip gelmektedir. Son iki gündür sabit hatlarımız ve internetimiz kesilmiş durumda. Bu durumu defalarca bildirmemize rağmen herhangi bir netice alamadık, son olarak bu ihtarı bildirip dava açma hakkımızı saklı tutacağımızı bildiririz.

İbrahim 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İbrahim 04 Nisan 2013

    Şikayet bildirimimden 1 gün sonra dönüş yapan TTNET A.Ş ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön