13 Ocak 2014

Türk Telekom Telefon ve İnternet Arızası

10.01.2014 tarihinde oturmuş olduğumuz sokakta telefon kablosu arızası meydana gelmiştir. Bu sebeple hem oturmuş olduğum bina hemde yanımızda bulunan 2 binada toplamda 27 daire telefon ve internet hizmeti alamamaktadır. Konuyla ilgili hem Telekom müdürlüğüne hem TTNET müdürlüğüne sorunun çözümü için başvuru yapılsa da bugüne kadar bir sonuç alınamamıştır.

Haberleşmede lider olduğunu iddia eden Türk Telekom gibi bir firmaya abonelerine yaşattığı bu mağduriyet yakışmamaktadır. Bir an önce sorunun çözülmesini istiyorum hatta istiyoruz.

Mustafa 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön