01 Şubat 2014

Türk Telekom Telefon Sinyal Sorunu!

Telefonun açılması 24 Ocak ta evime yetkili biri geldi. Telefonun açıldığına dair mail ve SMS geldi. Fakat 25 Ocakta hiçbir şekilde çevir sesi gelmemeye başladı. Arıza kaydı bıraktım ve 25 Ocak ta aktif hale geldiğine dair 5 mail geldi. Ara ara çevir sesi olmasına rağmen son 5-6 gündür hiçbir şekilde çevir sesi yok ve arızam ile ilgilenilmiyor.

2 ay öncesine kadar Türk Telekom'dan telefon hizmeti alıyordum ve böyle bir sorunum yoktu. Arada çevir sesi geldiğine göre bir şeyler yapıyorlar muhtemelen. Telefon madem bu şekilde açılabiliyor niye hala benim telefonum açılmadı? Acilen telefonumun açılmasını ve bu sürenin hiçbir şekilde faturalanmamasını talep ediyorum. Kullanılmayan hizmet faturalanamaz.

Ali 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Ali EŞİYOK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön