18 Eylül 2013

Türk Telekom Telefon Numaramı İptal Etmiyor!

Ankara'dan Sakarya'ya taşındım telefon numarasını Sincan Telekom'dan naklettim. Yeni no26425****oldu. Burada interneti iptal ettirince tel noyu iptal ettirmek istiyorum ama başaramıyorum. Sakarya Türk Telekom'a başvurdum. Bir gün sonra aradılar iptal edemiyoruz.Sincan'la görüşün, başmüdürlük bulun onla görüşün.

Akıl veriyor ama iş yapmıyor. Numara var ama iptal edemiyormuş. Çağrı sisteminde gözükmüyor ama faturası var. Aranınca çalıyor ama Telekom'daki kişi göremiyor. 4441444 aradım biz görüyoruz nasıl iptal edemiyor diyor. iptal etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bıktım bu Türk Telekom'dan.

Hasan 275 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Hasan Nafi Kocabeyoğlu , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri ve Bayileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön