18 Eylül 2013

Türk Telekom Telefon Numaramı Değiştirmek İstiyor!

Dün Türk Telekom tarafından aldığım bir telefon üzerine, firma telefonumun (Yükseller Yatçılık-Tel: 0252 477*** ) kapanacağı ve onların istedikleri bir telefonun tarafıma verileceği belirtildi. Telefon numarasını ilk aldığım zaman benzer bir durum oldu. Aradan 1 ay geçtikten sonra Türk Telekom (Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumunun isteği üzerine) bana bu telefon numarasını değiştireceğini söylemişti. Kabul etmedim ve sizlere şikayette bulundum.

Sonra döndüler ve bu noyu kullanabileceğimi söylediler. Aradan 2 yıl geçti şimdi direk tepeden inme noyu değiştireceklerini bu numarayı kullanamayacağımı söylüyorlar. Ben yine onay vermedim. Konuyla ilgilenirseniz çok sevinirim.

Cem 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Cem Yüksel, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri ve Bayileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön