08 Mayıs 2013

Türk Telekom Telefon Naklini Tamamlamıyor!

Geçtiğimiz ayın sonunda Manisa-Salihli'den Bursa-Orhangazi'ye taşındım. Sadece ADSL için kullandığım telefon hattımın nakli için Orhangazi Türk Telekom'a başvurdum. Hattın tel numarasını değiştirdiklerini söylediler. Ayın 29'unda nakil işlemini onaylayıp ertesi gün evime görevliler gelip hattı kontrol ettiler ve bugün-yarın açılır dediler.

Birkaç gün sonra TTNET'i aradığımda telefon hattımın aktif olmadığını, nakil işleminin tamamlanmadığı için ADSL sinyali gönderemediklerini söylediler. Telekom u defalarca aramama ve yerel Telekom'a da başvurmama rağmen "müşteri memnuniyeti anketi" dışında arayan soran olmadı. 9 günden sonra hattım aktif değil. Dolayısıyla ADSL'mi açtıramıyorum.

Bora 79 Okunma

Cevaplar

  • Bora 09 Mayıs 2013

    Zaten "ilgili birimlere" aktarılmadan başka birşey yapılmıyor. Çağrı merkezi bile artık aramamam gerektiğini, yardımcı olamayacaklarını söyledi. Yerel Telekom (Orhangazi), Salihli Telekom'u aramamı söyledi (naklim ordan gelmemiş!) Salihli Telekomu aradım başka numara verdi, numarayı defalarca aradım cevap yok. Yani anlayacağınız nakil işlemi basit bir dropdown menüde "Onaylandı"dan "Tamamlandı"ya çevrilemiyor. Neden? "Nakil gelmemiş". Bu naklin geleceğini de sanmıyorum. Telefonu da interneti de iptaL ettirip Superonline Yalın İnternet'e geçmeyi düşünüyorum. Şimdiki aklım olsa telefonun naklini istemeyip direk yeni hat açtırırdım (aynı binadakilere yeni hat 1-2 günde açılmış). Basit probemlerin basit çözümü vardır. Basit problemi çözemeyen bir şirkette ya sorumluluk/insiyatif alan görevli yoktur ya da müşterilere hiç değer verilmiyordur. Siz inceleme aşamasında kaladurun.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Bora Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön