03 Şubat 2014

Türk Telekom Telefon Kutusu Hala Takılmadı!

Rami Cuma Mah. Elit Park evleri binasında oturuyorum.Binada 3 blok var ve içerisinde 40 adet daire mevcut ortalama her dairede 2 kişi yaşadığını varsaysam bile 80 kişi mağdur durumda.İnternet bağlantısı yapılamıyor.Ekim ayından beri sürekli bir oyalama politikası hep bir sonraki ay hallolacak diye geri gönderiyorlar.Yönetici tarafından dilekçe verildi en son kasım ayında Ocak'ta bağlanacak dediler ocak bitti şimdi de mart sonunda bağlanacak diyorlar.

Bu nasıl bir zihniyet sen bu işten para kazanıyorsun.Piyasada bu alt yapıyı sağlayan başka firma olmadığı için bugün git yarın gelci memur zihniyeti ile hareket ediliyor.Mesleğim gereği internet kullanmam gerekiyor.Acil olarak müdahale bekliyorum Türk Telekom'dan.

Egemen 77 Okunma

Cevaplar

  • Egemen 03 Şubat 2014

    Ben çalıştığım için gidemiyorum arkadaşıma dilekçe bıraktım o bugün ilgili santrale gidip bizzat şikayette bulunacak.Konu 4 aydır mı inceleme aşamasında? Arkadaşlar ben de bir projenin aşamalarını nasıl yapıldığını biliyorum.Başvuru yapılır 2 hafta içinde inceleme yapılır sonraki 2 hafta içinde altyapı için çalışmalara başlanır 2 hafta da çalışmalar sürer şebeke aktifleştirilmesi de 2 hafta sürerse ki bunlar çok uzun zamanlardır çoğu birkaç gun içinde bitirilebilecek işlerdir.Buna rağmen 2+2+2+2 8 hafta maksimum 2 ay içerisinde bu çalışmalar bitirilebilir.Ama daha hiçbir çalışma yapılmış değil piyasada başka bir rakip firma yok diye bu kadar rahat davranmaya insanları hizmetsiz bırakmaya hakkınız yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Egemen KALFA, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön