27 Şubat 2016

Türk Telekom Telefon Kablosu Kopukluğu!

16 Ekim 2015'te bina girişine gelen telefon kablosunun kopmasından bu yana kopan kablo arızası için sürekli Türk Telekom'a başvuru yapmamıza rağmen gelen herhangi ekip bulunmamaktadır. Sürekli arayıp telefon ile kendilerine iletiyoruz gidip dilekçe ile de başvuruda bulunduk fakat sürekli kayıtlarımız sebepsiz nedenler ile kapatılıyor.

Gerçekten artık nasıl gözüm bulacağımızı bilmiyoruz. Çalışan olduğumuz için ev telefonuna daha doğrusu internet hattı için telefon altyapısına ihtiyacımız var. Firmanın bu lakayt tavırlarını gerçekten anlayamıyorum.

Hizmet vermek için bu işi alıyorlar ama ortada verilen bir hizmet yok eğer bu işi yapacak ekipleri yoksa biz kendimiz yaptırabiliyorsak yaptıralım yeter artık bu sorun bitsin gerçekten.

Gülsüm 50 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm 01 Mart 2016

    Ben Artık Ne diyeyim bilmiyorum. Ofislerden gelen açıklama var mı diye sorduğumda ise işleminiz mali onay için genel müdürlükte ve onay sonrası işlem yapılabileceğini iletti. Ben bu Firmaya sorarım koskoca Türk Telekom 30-40 metrelik telefon kablosu+2 saatlik 2 personelin çalışmasının maliyetini karşılayamayacak durumda mı o kadar reklam yapılıyorda nerede hizmet 137 gündür bi onay alınamıyor mu bu kadar parasız kaldı ise bu firma ben ödeyeyim bu parayı da artık bu işlemi bitirelim insanları mağdur etmeye bi hakkı yok bi firmanın ben size maalesef ki mecburum maalesef bu alt yapıyı Türk Telekom firması sağlayabiliyor başka seçenek olsa bu kadar sorumsuz bir firma ile uğraşmazdık emin olun...

  • Gülsüm 01 Mart 2016

    Merhaba Firma konuyla ilgili Cuma günü aradı ve sorunun ofisteki teknik ekiplere bildirildiğini ilettiler çağrıyı sonlandırmak istediler konuyla ilgili saat3:30 dan sonra arayan bayan bir arkadaşa konuyu Türk Telekom çağrı merkezi üzerinden takip etmek istediğimi ve çağrıyı sonlandırmak istemediğimi ilettim ve anlayışlı bi şekilde çağrımı sonlandırmadılar. Fakat saat 5 gibi arayan arkadaş yine çağrıyı sonlandırmak istediğini iletti ve aynı şekilde bayan arkadaşla konuştuğum gibi çağrıyı sonlandırmak istemediğimi ve takip etmek istediğimi ilettim ama inatla çağrıyı kapttıklarını ve işlem yapamayacağını iletti. Konuyla ilgili yeni kayıt açmasını istedim fakat bunu da yapmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön