10 Eylül 2013

Türk Telekom Telefon Hattını Bir Türlü Bağlamadı!

Biz 4 ay önce yeni binamıza taşındık. 3 ay öncede binaya telefon hattı başvurusunda bulunduk. Bir telefon hattı bağlamak bu kadar zor mudur? İnternet sözleşmem var telefonu taşıyamadığım için kullanamıyorum boş yere internet faturası ödüyorum Güneşli Türk Telekom' a gittiğimde memurlar yan gelip yatmakla meşgul olup, 3 ay ne ki laf yapıyorsun 6 ay bekleyenlerde var bekle diye cevap alıyorum.

Biz hangi ülkede yaşıyoruz? Taş Devrinde miyiz? Lütfen daha düzgün insanlarla çalışıp profesyonelce işe yaklaşın. Ben 3 aydır boş internet faturası ödüyorum hak mıdır bu? Lütfen yardımcı olun.

Ahmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Eylül 2013

    Merhaba hala bir sonuca kavuşmuş değilim kullanmadan internet faturası ödüyorum ? lütfen yardımcı olun

  • Ahmet14 Eylül 2013

    hala bir gelişme yok sakamı bu ?

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Ahmet bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön