20 Şubat 2014

Türk Telekom Telefon Hattımızdaki Arızayı Gidermiyor

Aylardır yaşadığımız bir sıkıntı var. Daha önce en az 5 kere arıza talebi oluşturduk ama bize bir çözüm ile asla dönülmedi. Esenyurt bölgesinde Elektrikler kesildiği zaman telefon hatlarımız da kesiliyor. Bunun nedeni de kendi santrallerine güç kaynağı koymamaları. Biz ne zaman arıza kaydı oluştursak saha birimlerine iletiyoruz diyorlar daha sonra Elektrikler gelince arızanız giderilmiştir diye mesaj atıyorlar ama bir sonraki elektrik kesintisinde telefonlarımız yine kesiliyor.

Jeneratörümüz devreye girdiği halde yine de telefonlarımız çalışmıyor diye söyledik. Saha birimlerinden birisi sorunun farkındayız. Mühendislerimiz çözüm arıyorlar demişti 3 ay önce. Hala santrale bir güç kaynağı koyamamışlar.

Selman 100 Okunma

Cevaplar

  • Selman21 Şubat 2014

    aradılar görüştük. daha önce bırakmış olduğum taleplerin sistemlerinde gözükmediğini söylüyorlar. umarım bu sefer çözüm yoluna gidilir.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın Selman Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön