16 Aralık 2013

Türk Telekom Telefon Hattımı Nakil Yapmıyor!

Ağustos ayından bu yana dilekçe ile taşınmadan dolayı nakil talebinde bulunuyorum. Telefon kutusu bulunmadığı gibi bir sebeple olumsuz cevap dönülüyor. Ancak telefon kutusunda yapılmıyor. 10 yıldır kullanıcı olduğum telefonumu 4 aydır kullanamıyorum buna bağlı olarak 4 aydır internet hizmeti de alamıyorum. İş maillerime ulaşamadığım için sürekli sorun yaşıyorum. Firmadan telefon ve internet hizmeti alabilmem için en kısa sürede çözüm bekliyorum Türk Telekom'dan.

Ferdi 34 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi01 Ocak 2014

    Konu ile ilgili hiçbir dönüş yapılmadığı gibi halen telefon ve internet hizmeti defalarca dilekçe ile talepte bulunmama rağmen anlamıyorum. Yazdıklarına ise anında otomatik cevap alıyorum. Yardım için desteğinizi rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sayın Ferdi Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön