07 Mayıs 2013

Türk Telekom Telefon Hattımı İptal Ettirdim Ama İptal Olmamış!

0232 453 **** nolu telefon hattımı 26.09.2012 tarihinde Balıkesir Türk Telekom Müdürlüğünden iptal ettirmek için müracaat ettim. İptal işleminde ödenmemiş tüm borçlarımı ödedim ve çıktım.

Aradan 8 ay geçti ve tarafıma borçlu olduğuma dair mesaj geldi. Telefon hattım iptal edilmemiş fatura gelmeye devam etmiş. Balıkesir Türk Telekoma gidip durumu bildirdim ve 1-5786186049 referans numaralı şikayet açtılar. Bu şikayete binayen hiç bir sonuca ulaşamadım.

İzmir Yenişehir Telekom'dan M. K. Bey borcumu ödememi söylüyor ve icraya vereceğini belirtiyor.8 aylık kullanmadığım hizmet bedelini Türk Telekom ödememi istiyor.

Rukiye 120 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye09 Mayıs 2013

    Ben türk telekoma ilgi göstermiyorum ki bana teşekkür ediyorsun. Sen kendi işini doğru düzgün yap önce. Telefon hattımı kapadığım halde bana 178 TL lik fatura ödeteceksiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Rukiye Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön