24 Ocak 2014

Türk Telekom Telefon Hattım Çalışmıyor!

Türk Telekom'dan internet kullanımı için aldığım 0224 483 **** no'lu telefon hattımla ilgili 20/01/2014 tarihinde Türk Telekom'un yaptığı bakım çalışması sebebiyle sorun yaşadım. Defalarca Türk Telekom'a arıza kaydı bırakmış olmama rağmen telefon hattım aktive edilmedi.

Son olarak 23/01/2014 saat 19:30 da telefon hattımı kontrol etmeyi denemek istedim ve normalde ev telefonu kullanmadığımdan, telefon hattını geçici bir ev telefonu bularak çalıştırdım. Bu şekilde öğrendim ki telefon hattıma başka bir numara tanımlanmış.

Ardından Türk Telekom'u aradım bıraktığım arıza kayıtlarının akıbetini sordum. Arıza kayıtlarımın kapatıldığı ve numara değişikliğimden bilgilerinin olmadığı söylendi. Bu nedenle hala internetim yok!

Mahmut 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Mahmut Yasir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön