21 Ocak 2014

Türk Telekom Telefon Hattım Arızalı!

Tivibu sorunu çözüldü ancak ev telefonu halen meşgul çalıyor. Ayrıca temmuz 2013'den beri kullanamadığım Tivibu için 6 aylık ücretsiz ek kullanım tahsis edilmesini talep ediyorum.

İlk iletilen çağrı : Yaklaşık 3 aydır yeni taşındığımız evimize nakil yapılan Tivibu ve ev telefonunun açılmasını bekliyoruz. 3'lü paket kullanıyoruz internet, Tivibu, telefon. 1 ay önce Tivibu cihazı geldi ancak kurulumu bitmedi. Ev telefonu sürekli meşgul çalıyor. Bu konuyu defalarca hem çağrı merkezi hemde bireysel olarak Türk Telekom merkezlerine giderek ilettik.

Eğer bu iş daha fazla uzayacak ise sizden cezai işlem yapılmaksızın (süreli abonelik konusu) bu 3'lü seti kapatmak bu eziyete son vermek istiyorum. Acil olarak gereğinin yapılmasını istiyorum.

Serkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 22 Ocak 2014

    Bugün aynı TTNET aboneliği için yeni bir sürprizle karşılaştık. üçü bir arada toplam fatura aylık ödemem 50TL iken 150TL. fatura geldi.ve otomatik ödemeden ödendi. Bu fatura içinde yaklaşık 90 TL abonelik iptali ve yeniden aktifleme için alınmış. böyle bir şey söz konusu değil. Hattımızı biz nakil yaptık. Ayrıca statik IP olmadığı halde (eski adreste vardı kapatmıştık) 10TL statik IP parası. Bu nasıl hizmet anlaşıyışı acil çözüm bekliyorum. yukarıda bahsedilen yaklaşık 100TL nin iadesini rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön