Türk Telekom Telefon Hattı Nakil İşlemi!

Uğur G. |

İstanbul Küçükçekmece Goncagül Sokak mevkine taşınalı 2 hafta olacak. Telefon hattını nakil için başvurduğumuzda civarda bulunan telefon kutusunun yetersiz olduğu söylendi ve müşteri hizmetleri tarafından herhangi bir işlem yapılmadı. Telekom müdürlüğü ile yüz yüze görüşüldü ancak sadece dilekçe yazıldı ve sürecin 3 ayı belki de daha fazla zamanı bulacağı söylendi.

İstanbul gibi bir yerde 3 ay belki de daha fazla süre boyunca telefon ve internet hizmeti alamayacak olmamız ve firmanın keyfine kalmış olmamız son derece üzücü bir durum. İlgilenen kimse yok, herhangi bir muhatap yok, reklam yerine biraz olsun hizmet talep ediyorum sizlerden en kısa zamanda.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur G.
  22 Nisan
  02:21

  20 gündür aktif tek bir adım bile atılmış değil. Konu ile ilgili araştırmalarım sonucunda bina içerisinde kutu olduğunu, sabit telefon kullanıldığını dolayısıyla da internet hizmetinin de kullanıldığını öğrendim; ancak asıl sorun port yetersizliği deniyor ve ancak birisinin taşınması veya hizmetini iptal ettirmesi sonucunda sürecin kısalacağı belirtiliyor. Bir port sorunu için neredeyse 1 aydır tarafınızdan geçiştiriliyoruz lütfen artık somut bir adım atın.

 • 02 Nisan
  10:24

  Sayın Uğur Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Zeliha ÇAMURCU
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 306 07 32
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri