06 Kasım 2014

Türk Telekom Telefon Hattı Çekilmiyor!

Mart ayında taşındığımız binamıza 8 aydır telefon hattı çekilmedi. Sorduğumuzda yapılacak deniyor ama halen yapılmadı. Kazı yapılacak dendi. Fakat ne kazı yapılıyor ne de başka bir işlem... İnternetimizi o yüzden bağlatamıyoruz. Binadaki komşularım ve biz mağdur durumdayız. Gereğinin yapılmasını rica ederiz.

Zerrin 1.224 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin 28 Aralık 2014

    Size yazdığım şikayetten sonra beni aradılar, inceleneceğini söylediler. Bir kaç gün sonra tekrar aradılar, kazı için onay alındığını işlemimizin en kısa zamanda yapılacağını söylediler. Akabinde birkaç gün sonra da kazı yapıldı. Tekrar başvuru yaptığımızda bize sizin bina içi tesisatta, ankastre de sorun var dendi. Bir kaç sefer elektrikçi getirdik fakat tesisatta sorun olmadığını anladık. Zaten binamızda bir komşumuzun telefon ve interneti de bağlandı. Tekrar Pendik telekom'a gittik bize ankastrede sorun var dendi. Daha yetkili biri ile görüştüğümüzde de bize santral kutusunda yer olmadığı için bağlanamadığını, aylar öncesinden istek yapıldığını fakat beklememiz gerektiğini söylediler. Yapacak bir şey yok beklememiz lazımmış. Koskoca Türk Telekom şirketi 9 aydır bir santrali değiştiremiyor mu acaba? Soruyorum şimdi... Durum bundan ibarettir bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz... .

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Sayın Zerrin Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön