05 Mayıs 2014

Türk Telekom Telefon Hattı Çalışmıyor!

Yaklaşık 2 haftadır telefon hattım çalışmıyor.121 telefon arızaya bağlandığımda bölgede genel arıza olduğunu çalışma olduğu söyleniyor.444 1 444'ten şikayet talebi oluşturmama rağmen zahmet edip de geri dönüş yapmıyorlar.2 sene öncede internet arızası nedeniyle yaklaşık 1 ay internet kullanmadım ama buna rağmen almadığım hizmet için fatura gönderebilen Türk Telekom arızayı gidermede aynı hassasiyeti neden göstermiyor bilemiyorum.Şimdi de aynı şekilde telefon içinde fatura göndereceklerdir.Bu arızayı ise yaz ayların tüm dünyadan akın akın turist gelen Bodrum'da yaşıyoruz.

Cem 70 Okunma

Cevaplar

  • Cem11 Mayıs 2014

    Gelişme var mı acaba hala bekliyoruz.

  • Cem08 Mayıs 2014

    Hala çözüm bulamadılar ve ne zaman bulacaklar merak ediyorum.Bir kablo değişikliği yapamayan insanları mağdur ediyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sayın Cem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön