12 Mayıs 2014

Türk Telekom Telefon Hattı Arızasını Gideremedi!

10 Nisandan bu yana 30 günü geçmesine ve 3-4 kez şikayet ve arıza talebi bırakılmasına rağmen, telefon hattımız tamir edilmiyor ve bu nedenle hatalar, ayrıca TTNET internette kullanılamıyor. Caddeden binamıza gelen kabloda arıza olduğu için hatlar çalışmıyor. Türk Telekom yatırımları süresiz durduğu veya işlerine gelmediği için kabloyu değiştirmiyor.

Firma sorunu gidermiyor. Tüm işlerimiz aksadı ve ne zaman tamir edileceği konusunda bilgi yok, yönetim kazı ruhsatı için henüz belediyeye başvurmam kararı bile almamış.

Serdar 99 Okunma

Cevaplar

  • Serdar16 Mayıs 2014

    SORUN ÇÖZÜLMEDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SADECE İŞLEME ALINDI, BİLGİMİZ YOK BAŞAK BİR ŞEY GÖREM,YORUZ DİYOR, GİLİ DOSYA SANIRIM, 35 GÜN OLDU.

  • Serdar14 Mayıs 2014

    12 Nisan 2014 ten beri defalarca müşteri hizmetlerini aradım, kazı ruhsatı bekleniyor bilgisini Ümraniye Telekom a bizzat giderek öğrendim, Büyük Şehir Belediyesi, Anadolu Yakası altyapı çalışmaları ile ilgili bölüme ulaştım ve Türk Telekom tarafından herhangi bir kazı ruhsatı başvurusu olmadığı, başvuru yapıldığında bekletmeden onaylandığı bilgisi verildi. sonuçta burada yazmış olduğunuz cevap sorunumu halen çözmemiştir, ne zamana çözüleceği de belli değildir. Ayrıca gecici bir çözüm olabilir mi diye, bina da çalışan hatlar olduğu için, boşta olan sağlam bir kablo üzerine en azından bir hattımın iletilmesini istedim, çağrı açtım halen (sanırım 5 gün oldu) yapılabilir mi cevap gelmedi. kurumunuzun açıklamalarının sadece zaman kazanmaya yönelik olduğunu, hiç bir doyurucu ve doğru bilgi içermediğini yaşarak gördümlerime dayanrak , inanıyorum. şu anda belidyeye ruhsat başvuru yaptınız mı? hangi tarihte başvuru kayıt nuamrası nedir belediyey arayarak teyit almak istiyorum. net olarak söyleyebilir misiniz? bir aydır 2 hattım için, ve sizin arızanız nedeniyle kullanamadığım ınternetim için fatura ödüyorum bu konuda da dilekçe verdim değişen bir şey olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Sayın Serdar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön