26 Kasım 2013

Türk Telekom Telefon Faturam Hakkında Yanlış Bilgi Verildi!

2011 yılından bu yana Finansbank hesabımdan otomatik ödeme talimatımla 2013 yılının 8. ayı dahil fatura bedelleri Türk Telekom'a ödenmektedir. Yalnız 2013'ün 9. ve 10. ayı hesabımda gerekli ücretler olmasına rağmen alınmamış olup 11.ay da telefon hattım kesilmiştir. 11. ayın faturasını da erken ödememe rağmen anlaştığım tarifeden daha yüksek ücret alınmıştır.

Tarafıma hiçbir bilgi ve belge gönderilmemiştir. Fatura bedelini visa ile ödemek zorunda kalıp bir de üstüne gecikme faizi ödettiler. Bu yüzden mağdur olup faiz ödemek zorunda kaldım ve bu ücretin iade edilmesini talep ediyorum. Gerekirse savcılık yolunu da denemekten geri kalmayacağım.

Osman 57 Okunma

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı02 Aralık 2013

    kısmen yardımcı oldular.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın Osman Zeki Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön