15 Eylül 2015

Türk Telekom Telefon Direği Talebi!

Firuzköy mah. Yongacı sok no: 22'de oturuyoruz. Telefon aboneliğimiz yapıldığı tarihte binamıza en yakında bulunan telefon direğinden bağlantı yapılmıştı ve şu anda başka bir ev yapıldığı için telefon kablosunu kaldırmamız gerekiyor. Çünkü yan arsanın üzerinden hat çekilmişti. Sokağımıza telefon direği dikilmesini ve veya yeraltı düzeneğiyle telefon hattımızın çekilmesini arz ediyoruz.

Tc 1.447 Okunma

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı22 Eylül 2015

    Her ne kadar herhangi bir işlem yapılmamış, bilgi verilmemiş, konu ile ilgili çalışmada bulunulmamış olsa da cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Zira artık hizmet odaklı değil para odaklı kurumlar tarafından sömürülüyoruz. Teşekkür ederiz.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Sayın Caner Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Necibe DERE Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön