03 Mart 2014

Türk Telekom Telefon Direği Devrildi!

Bursa / Orhangazi / Muradiye mahallesinde alt yapı çalışmaları sırasında (07.2013 tarihinde) telefon direğimiz yıkılmıştır ve bu tarihten sonra defalarca telefon ile arıza kaydı bırakmış olmama rağmen ve tekrar defalarca internet üzerinden arıza kaydı bırakmam ve Türk Telekom şubesine giderek arıza kaydı açtırmamıza rağmen her defasında sanki arıza giderilmiş gibi kayıt kapatılmış fakat arıza giderilmemiştir.

Telefonumuzu bağlayarak aktif ettiler fakat kablolar yerlerde geziyor insanlar üzerine basıp geçiyorlar. Kabloların uçları açık vaziyette isteyen kişi eline bir telefon alıp uçlarını bağlayıp istediği gibi görüşebilecek durumda şuan. Ve yetkililer bu durumu hiç umursamıyor.

Murat 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön