23 Ağustos 2013

Türk Telekom Telefon Çalışmıyor!

Bizim ADSL hizmeti çalışıyor ama ev telefonu çalışmıyor mağdur oluyoruz. Bakın oğlum için hastaneyi arayacaktım tam o sırada hatlar kesildi ve bir daha açılmadı. Tarih:06.08.2013, bugün ise (22.08.2013) artık bende marketten aradım, bakın lütfen bu hat şebeke sorununu çözünüz. Sırf bu yüzden sizle bağlantı kurabilmek için üye oldum.

Bizim önemli ve acil işlerimiz oluyor ve bu yüzden de hızlı diye Türk Telekom'u seçtim şimdi ise acaba yanlış mı? Karar verdim diye düşünmeden edemiyor insan lütfen ne yaptıysanız düzeltiniz artık bu kadar mağdur olduğumuz yeter ve kesin bilgilerle dönerseniz sevinirim. Baştan savma cevaplarla dönülmesinden hiç hoşnut olmam.

İsmail 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın İsmail Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön