09 Eylül 2013

Türk Telekom Telefon Arızasının Faturasını Bana Çıkarıyor!

Yurt dışında olduğum için 2, 5 aydır telefonu kullanmamıştım. Eve döndüğümde telefon hattı çalışmadığı için Türk Telekom'u arayıp arıza bildiriminde bulundum ve bir süre sonra Telekom tarafından arıza sizin mahalinizde dolayısıyla sorunu kendi imkanlarınızla çözmeniz gerekiyor diye bir cevap aldım.

Bu sırada bina sorumlusu ile konuştuğumda Telekom'un fiber çalışması sırasında tüm binanın kablolarını koparttığını ve sonra gelip herkesinkini düzelttiğini ve çalışmayan telefon olursa kendilerine bildirildiği takdirde düzelteceklerini söylediklerini öğrendim. Bu bilgiyi Telekom'a aynen aktarmama rağmen günlerdir sorunumu çözmediler. Yeni kendi oluşturdukları arızanın faturası bana çıkıyor.

Ceyhun 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Ceyhun Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön