30 Nisan 2013

Türk Telekom Telefon Arızasının Bir Türlü Giderilememesi!

09. 04. 2013 tarihinde telefon ile verdiğimiz arıza kaydına rağmen çeşitli bahanelerle kesik olan telefon bağlantımız tamir edilemedi. Daha sonra internet üzerinden de tekrar arıza kaydı verdim.

Dünyanın etrafını dolanacak kadar fiberoptik kablo döşediğini iddia eden Türk Telekom 21. yüzyılda "kablo yok" gibi anlamsız bir gerekçeyle tam 20 gündür sorunumuzu gideremedi.

Artvin/Ardanuç/Kutlu Köyünde olan telefonu 90 yaşının üzerinde olan dedem ve babannem kullanıyor. Onlarla olan iletişimimiz bu telefon sayesindedir, tamir edilemeyen her an mağduriyetimiz katlanarak artıyor.

Eray 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Eray Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön