02 Aralık 2013

Türk Telekom Telefon Arızası İçin Kayıt Oluşturmaya İzin Vermiyor!

Pazar sabahı 11 civarında telefondan çevir sesi gelmemeye başladı. Tabii telefon hattını kullanan alarm cihazı da sürekli ötüyör. Belirli bir süre merkez ile irtibata geçemez ise siren çalmaya başlayacak ve bütün bina ayağa kalkacak. Bunun önleme için, 444 1 444 nolu telefondan arıza kaydı oluşturmaya çalıştım. Bölgemde çalışma olduğu söylendi ve arıza kaydım oluşturulmadı.

Ben de beni yıllardır hiç yolda bırakmayan 3G ile internetten işimi göreyim dedim.

Türk Telekom Online Hizmet Sistemi adı altında oluşturdukları komik ekranlardan arıza kayıt işlemi yapmak istedim. Yine bölgede çalışma olduğu için kaydımı almadı. 6616 SMS hattına mesaj attım arıza kaydı için. Fakat bir cevap veren olmadı.

Alp 292 Okunma

Cevaplar

  • Alp 28 Eylül 2014

    Hiç bir şey yapılmadı. Göstermelik şablon bir cevap dışında.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın Alp Onur BURSALIOĞLU, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön