19 Nisan 2013

Türk Telekom Telefon Arayan Numarayı Göstermiyor!

2 aydır telefonum arayanı göstermiyor . arıza başvurusu yapılıyor. yarın sorun çözüldü diye mesaj geliyor hiçbir sorun çözülmemiş. Genel müdürlüğe kadar şikayet edeceğim diyorum ilgilenen yok. hatta genel müdür veya vekillerinin mail adresi dahi yok internette velhasıl ev telefonuna mecburuz ya hizmet ancak bu kadar oluyor sanırım. arızaya bakanlar olmak üzere yeterli ilgiyi göstermeyen Düzce Telekom u kınıyorum taahhütlü Sözleşmemin ( adsl ve telefonun ) bitmesine 16 ay var iple çekiyorum.

Coşkun 141 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun 22 Nisan 2013

    Cansu Ayar hanım beni aradı sorunu çözüp hemen döneceğini belirtti 4 gündür dönecek. demek ki neymiş telekom müşteri hizmetleri ile düzce telekom aynı şekilde müşterisi ile ilgilenmek ve sorunu hemen çözüp 2,5 aydır yaptığımızdan dolayı özür dilerizin yerine umursamamayı tercih ediyormuş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Çoşkun Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön