09 Ekim 2015

Türk Telekom Tekno Kumbara!

Tekno Kumbara'da yer alan yüksek puanlı hediyeler çok çabuk tükeniyor ve ısrarla çok uzun zaman bulunmuyor. Özellikle cep telefonu temin edilmiyor ve telefon çok düşük özellikli bir telefon zaten. Lütfen 20-30 yıllık abonelere biraz saygılı olun ve en azından orta kalite telefonları temin edin.

Özcan 67 Okunma

Cevaplar

  • Özcan27 Ekim 2015

    Tekno Kumbara'da yüksek puanla alabileceğimiz cep telefonu ve tablet türündeki ödülleri stoklarda tükendiği halde aylar geçmesine rağmen ısrarla temin etmiyorsunuz. Zaten temin etseniz bile çok az sayıda oluyor, puanı daha da yükseltilmiş oluyor ve çok alt seviye cihazlar oluyor. Bu yaptığınız müşteriye saygısızlıktan başka bir şey değildir. Şikayetimi dikkate alıp bu durumu düzeltmenizi rica ediyorum.

  • Özcan09 Ekim 2015

    Bu şikayetimle ilgili bir ilave daha yapmak istiyorum. Yüksek puanlı telefon ve tablet gibi ürünler için tam "puanımız yetiyor ya da çok az kaldı, ürün eklendiğinde alabilirim" dediğimizde bir bakıyoruz o ürünün puanı 500-1000 puan yükseltilmiş. Biz de bir türlü o ürüne ulaşamıyoruz. Lütfen biz tüketicilerin bu şikayetlerini dikkate alın.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2015

    Sayın Özcan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla. Necibe Dere Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön