29 Mart 2013

Türk Telekom Tebligat Yapmadan İcraya Verdiler!

Uzun yıllar Türk Telekom un kullanıcısıydım ve çok memnundum hizmetlerinden taki faturalarım çok yüksek gelmeye başladığında ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliğinden dolayı hattımı başka bir kuruma taşıdım.

09.2012 tarihinde hattımı taşıdığım kurumla sözleşme yaptım. Bu arada faturalarım internet üzerinden ödüyordum. Bu arada Türk Telekom a ait hiç bir borç gözükmemekteydi ki daha gözükmüyor. Bana hiç bir borç bildirimi yapmadan hiç haber ve ya uyarı veya ihtarname çekmeden direk beni icraya vermişler. Şimdi avukat benim 94,00 TL Borcuma karşılık 252,00 lira istiyor hakkımı hukuk yoluyla arayacağım.

Suna 144 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Suna Buğa, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön