14 Eylül 2013

Türk Telekom Tarife Değişimine Ceza Çıkardı!

28.08.2013 tarihinde Türk Telekom'un Ev Avantaj 100 tarifesinden aboneliğimi iptal ederek TTNET'in Fibernet kampanyasına (ev telefonu + fiber internet) geçiş yaptım. Ev avantaj 100 tarifesinden gelen son faturam 16 TL yerine 81.33 TL geldi. Türk Telekom'la yaptığım görüşmede yüksek gelen ücretin tarife değişiminden dolayı ceza olduğunu ve ödemem gerektiğini belirttiler, oysa ev avantaj 100 tarifesine geçişim telefon onayı ile oldu ve sözleşme yükümlülükleri tarafıma belirtilmedi.

Aynı şekilde TTNET'e geçerken de herhangi bir uyarı yapılmadı. Ücreti ödemem konusunda mağdur duruma düşürüldüm, mağduriyetimin son ödeme tarihim olan 20.09.2013 tarihinden önce giderilmesini arz ederim.

Ertan 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Ertan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön