03 Şubat 2015

Türk Telekom Tanımadığım Bir Numara İçin Borç Bildirimi Yapıyor.

Geçen yıl, Türk Telekom'la ilgili şikayetlerimden dolayı mevcut tüm aboneliklerimi (Telefon/İnternet/Tivibu) iptal ettirdim, ancak hiçbir aboneliğim olmamasına rağmen benim sahibi olmadığım Ankara'dan sabit bir numara için borç bildirimi aldım. Yaptığım şikayetten sonra aranıp düzeltildiği bilgisini aldım.

Şimdi yeniden, bu sefer İzmir'den 2323733*** diye bir numara ve tanımadığım bir şirket adına hem telefonuma SMS hem de e-mail ile bildirim yapılıyor.
Ben Türk Telekom müşterisi değilim, müşterisi olmadığım şirketin tahsilde zorluk çektiği her numaranın borcunu ödemem için bana bildirim yapmasın lütfen. İletişim bilgilerimin kayıtlarınızdan silinmesini rica ederim.

Müslüm 1.159 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Sayın Müslüm OKUYAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön