04 Aralık 2013

Türk Telekom Taktığı Ankastreyi Aktifleştirmemiş!

Türk Telekom'a 2 ay önce internet çektirmek için binaya şebeke başvurusu yaptık. Önce zar zor geçen hafta gelmiş şebeke ankstre kutuyu Türk Telekom koymuş sağ olsun sevindik dedik internet bağlantısı için başvuru yapalım gittik. İnternet başvurusunu yine yapamadık sebep taktıkları ankastre kutu aktifleştirilmemiş!

Türk Telekom'u arıyoruz yok şuraya gideceksin, buraya gideceksin kardeşim ben şebeke için başvurumu yapmadım mı? Daha neden oraya buraya gideyim bir hizmet vereceksiniz burnumuzdan getiriyorsunuz. Sanki bedava hizmet vereceksiniz gibi.

Şikayetim Türk Telekom'un taktığı ankstre kutusuna ivedi şekilde aktifleştirilmesini istiyoruz!

Engin 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön