02 Mayıs 2014

Türk Telekom Tablet Kampanyası Yapıyor Ortada Tablet Yok!

Dört Dörtlük paketlere verilen Asus tablet kampanyası için 4 defa Üsküdar Türk Telekom Bölge müdürlüğü'ne gidip bir türlü tablet alamayışımızı özetlemek istiyorum.

Hat sahibi annem tarafından bölge müd.'ne yapılan başvuru alınıp, taahhütname imzalatıldıktan sonra sistemin başvuru kabulü vermemesi, 3 hattı bulunan annemin 1 hattında ödeme gecikmesi olduğu belirtilmesi (ki kampanya koşullarında bunu net açıklamamışlar bile) ve son olarak bugün haberleşme firması olmasına rağmen yaşadıkları internet ve altyapı sorunları dolayısıyla ''sistemde sorun var'' diyerek işin içinden çıkmak için pazartesi gelin demeleri..

Basit bir taahhüt işlemini beceremeyip, müşteri memnuniyetini sıfıra indirdiler, tebrikler.

Adnan 211 Okunma

Cevaplar

  • Adnan06 Mayıs 2014

    sikayetimle ilgili yapılan tek sey sikayet altına yazılan yazıdır. Onun haricinde ne ben ne de hat sahibi aranmıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Adnan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön