25 Aralık 2013

Türk Telekom Taahhüt Verdiğimi İddia Ediyor!

Kasım 2013'te ev telefonumu bayiiden iptal ettirdim. Bayii hiçbir şey demeden güncel borçları alıp iptal işlemini başlattı. Daha sonra telefonla Türk Telekom'dan arayan bayan kapattırma durumunda taahhüt olduğunu ve ceza geleceğini söylediler. Böyle bir taahhüt vermediğimi bunu kanıtlamalarını istedim.

Defalarca mail attım ve yazılı olarak cevaplar istedim. Dosya numarası verilip incelendiğini söylüyorlar ama haftalardır dönen yok. Defalarca aradığım halde sistem çalışmıyor gibi şeyler söylüyorlar yada sürekli farklı bir kurumdan haber beklediğini belirtiyorlar.

Konu üzerine tarafıma Kasım 2013 77,13 TL'lik cezalı fatura göndermişler. Buna da yazılı ve sözlü şikayetler yolladım ama yine dönen yok.

Volkan 140 Okunma

Cevaplar

  • Volkan19 Aralık 2017

    Hiçte yardımcı olmadılar. Yine ödedik.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Volkan KIRDEMİR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön