23 Nisan 2013

Türk Telekom Taahhüt Belirtilmemesi!

1816165*** no ile kayıtlı annem M. G. u Müşteri Hizmetleri Yetkilileri kampanya kapsamına alacaklarını ve 6 ay indirimli kullanacağını söylemişler fakat taahhüt vs. başka bir görüşme geçmemiş ve neticede annem kabul etmiş. İptal için defalarca başvurmamıza rağmen taahhüt her zaman karşımıza çıkmıştı.

Taahhüt bittiğinde ise iptal için annem Bursa/Setbaşı şubesine giderek işlem yapmak istemiş lakin orada da annemi personel bir şekilde kesinlikle taahhüt yok demişler ve bir 6 aylık indirim daha vermişler. Neticede evi taşıdığımdan dolayı iptal ettirmek zorunda kaldım. 153TL. borç çıkarmışlardı bugün ödeme için gittiğimde ise Avukata verilmiş 372. 84TL. olmuş. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Fahrettin 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön